Etusivu Infrapalvelut Yhteystiedot

Ota yhteys:


Infran hoito ja kunnossapito:

Palaute ja toimenpidepyynnöt koskien Infran hoito- ja kunnossapitoa keskitetysti 24/7 päivystävään palvelukeskus PANUun. Valtion teitä koskevat palautteet pyydetään ystävällisesti ilmoittamaan Tienkäyttäjän linjalle, p. 0200 2100.

Palvelukeskus PANU:
p. 020 433 3600
yr.palautepalvelu@yit.fi




Liikenneväylät ja siltarakentaminen,
maisema-ja urheilurakentaminen:


Maa- ja pohjarakentaminen,
vesi- ja rantarakentaminen:



Energia ja teollisuus, tuulivoima,
pysäköinti ja logistiikka,
vesihuolto sekä urheiluhallit:



Yksikön johtaja
Jarkko Salmenoja
040 356 7057
jarkko.salmenoja@yit.fi

Yksikön johtaja
Pekka Ruuti
050 581 0339
pekka.ruuti@yit.fi
Yksikön johtaja
Anne Piiparinen
040 823 2808
anne.piiparinen@yit.fi


Kalliorakentaminen ja kaivokset:

Yksikön johtaja
Petri Saarinen
0400 935 182
Petri.j.saarinen@yit.fi


Liiketoiminnan kehittäminen:

Liiketoimintaryhmän johtaja 
Jouni Forsman
040 519 0129
jouni.forsman@yit.fi
Kehityspäällikkö
Jorma Lammila
040 778 2636
jorma.lammila@yit.fi
Tekninen johtaja 
Ari Bergström
040 830 7336  
ari.bergstrom@yit.fi


Jätä tarjouspyyntösi osoitteeseen:

Voit myös jättää yhteydenottopyynnön alla olevalla lomakkeella:

Huom! Teiden ja katujen kunnossapitoa koskevat palautteet etenevät nopeimmin, kun jätät ne
Palvelukeskus PANUn palautepalveluun.


 

 
 

Päivitetty 21.02.2017